PFOC

III edycja Elgydium Camp

Temat i data szkolenia

Higienistka na ortodoncji – zadania specjalne – 18.03.2024

Materiały wideo

Specjalistyczne materiały dostępne wyłącznie dla lekarzy posiadających Prawo Wykonywania Zawodu (PWZ) oraz dla personelu asysty i higieny.

Zaloguj się lub Utwórz konto, aby obejrzeć wideo.

Prelegent

dypl. hig. stom. Joanna Dziewit

Higienistka stomatologiczna, która posiada dwa zawody, zaczynała jako asystentka stomatologiczna.  Od siedmiu lat związana z kliniką w Opolu, gdzie dba o pacjentów ortodontycznych.

Od początku swojej pracy asystowała przede wszystkim przy zabiegach ortodontycznych, jednak współpracowała również z lekarzami innych specjalizacji. Obecnie pracuje samodzielnie z pacjentami orto, wykonuje zabiegi higienizacji, wybielania zębów, infiltracji próchnicy Icon.  

Pasjonatka swojej pracy, zdobywa nowe doświadczenia przez udział w licznych kongresach i szkoleniach, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Wyznaje zasadę, że nie idąc do przodu, cofasz się.

Wykładowca przedmiotów zawodowych (asystowanie lekarzowi dentyście oraz działalność zawodowa higienistki stomatologicznej) w Niepublicznej Szkole Policealnej.

Pełni również rolę opiekuna pracowni zawodowej.

Ambasadorka firmy Pierre-Fabre. Prowadzi również indywidualne szkolenia z higienizacji. Bierze aktywny udział w wielu akcjach profilaktycznych.

Agenda